Універсіада Тернопільської області переступила екватор

категорія: Волейбол | дата: 03 05 2015

У спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка зібрались найкращі спортсмени-волейболісти області, щоб поборотись за перемогу в Універсіаді області та вибороти право представляти Тернопільщину на всеукраїнській Універсіаді.

Наша область славиться своїми волейбольними традиціями і завжди показує високі результати у всеукраїнських турнірах — студентки ТНЕУ неодноразові переможниці та призери чемпіонатів України вищої ліги, чоловіча команда ТНПУ грає у фіналі студентської ліги. Тож ігри обіцяли бути дуже цікавими.

На волейбольну площадку вийшли 7 чоловічих команд та 4 жіночих команд із 5 "вишів" області. 125 молодих чоловіків та жінок протягом п’яти днів суперничали за перемогу.

Серед чоловічих команд змагання проводились в двох підгрупах з наступними стиковими іграми між ними. У боротьбу за третє місце вступили команди ТНПУ-2 та ТНЕУ-1. Тут сильнішими з рахунком 2:0 стали "педагоги" (тренер-представник команди Сопотницька О.В.).

У фіналі зустрілись ТНПУ-1 (тренер-представник Сопотницька О.В.) та ТНЕУ-2 (тренер-представник Туркула В.М.) — студенти ТНЕУ боролись, але безуспішно - з рахунком 2:0 переможцями Універсіади Тернопільської області стали представники Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Серед жіночих команд безперечним фаворитом стала команда ТНЕУ-1 (тренер-представник Сівер А.М.), яка жодного разу не поступилась суперницям і уже не вперше перемагає у обласних змаганнях веред ВНЗ. За друге місце боролись команди ТНПУ (тренер-представник Кривокульський О.І.) та ТНЕУ-2 (тренер-представник Сівер А.М.). Зовсім не просто було студенткам ТНПУ, але вони змогли випередити свої суперниць і з рахунком 2:0( 25:20,26:24) посісти друге місце на п’єдесталі, відповідно ТНЕУ-2 стали третіми.

Наступними змаганнями наших волейболістів стане всеукраїнська Універсіада, в якій будуть змагатись три тернопільських команди.