На Теребовлянщині відбулась першість району з волейболу серед юнаків

категорія: Волейбол | дата: 17 02 2015

13 команд стали учасницями першості району з волейболу серед юнаків 2000 року народження і молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання відбулись у Теребовлянському спорткомплексі, яким опікується Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". У турнірі змагались юні любителі волейболу із сіл Ілавче, Боричівка, Підгайчики, Золотники, Струсів, Хмелівка, Мшанець, Великий Говилів, Довге, також команди ЗОШ №1 та №3, навчально-виховного комплексу та гімназії міста Теребовля.

Від самого ранку аж до пізнього вечора тривали запеклі двобої, адже кожна команда намагалась виступити якнайкраще, тому всі учасники виявляли свої найкращі бійцівські якості. До фінальних змагань вийшли команди з Боричівки, Підгайчиків, Ілавче та ЗОШ №1 міста Теребовлі. А результати першості виявились такими: перемогу здобула Ілавченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце вибороли юнаки Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, третє місце посіли гравці  Боричівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Організували змагання Теребовлянський  районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", відділ освіти Теребовлянської райдержадміністрації та сектор з питань фізичної культури і спорту міста Теребовля.