Під час матчу між луцькою Волинню та тернопільською Галичанкою вболівальник кинув пляшкою у волейболістку!

категорія: Волейбол | дата: 22 01 2015

Жіноче волейбольне дербі між луцьким Волинь-Континіумом і тернопільською Галичанкою видалося багатим на скандали. Водночас не бракувало драматизму і самій грі.

Головним винуватцем своєї першої невдачі волейболістки луцького Континіуму вважають арбітра. У дебютному матчі з тернопільською Галичанкою волинянки були попереду у двох партіях, однак упереджене, на їхню думку, суддівство допомогло суперникові зрівняти становище, а згодом і перемогти у вирішальному сеті. Відтак, підсумок першого матчу — 2:3. На другу гру лучанки виходили деморалізованими та ще й без важливого гравця. Напередодні неадекватний вболівальник кинутою пляшкою травмував голову Анни Степанюк.

— Вона не спала, о 3 год. ночі ми викликали швидку допомогу. Їй голова крутиться. А я, що, буду знущатись над дитиною? Що, не видно як судять? І так виграти не дадуть!, — зазначає тренер ВК Континіум-Волинь-Університет Богуслав Галицький.

Другий матч Галичанці Континіум програв з рахунком — 0:3.

У свою чергу, тернополянки зазначають, що перемоги у дербі додали їм  упевненості. Тепер дівчата переконані: їм до снаги потрапити до трійки лідерів.

Джерело: zik.ua