Визначились переможниці чемпіонату області з волейболу серед дівчат

категорія: Волейбол | дата: 30 10 2014

Шість команд дівчат 2001 року народження стали учасницями чемпіонату області з волейболу, який 24-25 жовтня тривав у спортзалі ЗОШ № 24.

Змагання проходили за коловою системою. 25 жовтня відбулись фінальні матчі, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У грі за звання чемпіона перемогу здобула команда ОДЮСШ, вихованки тренера Олександра Гереги. У першій партії вони обіграли суперниць із Чортківської ДЮСШ із рахунком 25:22, у другій — 25:14. Суперниці тернополянок продемонстрували гідну боротьбу. Тренує чортківських волейболісток Володимир Шевчук.

Ще одна команда ОДЮСШ — підопічні Інни Юдаєвої, вибороли третє місце, обігравши команду Борщівської ДЮСШ: у першій партії з рахунком 25:19, у другій — 25:10.

П’яте місце посіли юні волейболістки Великодедеркальської ДЮСШ, шосте — Козівської ДЮСШ.

Переможниць та призерок змагань нагородила гравець команди Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк Людмила Борознова. Головний суддя змагань Олег Танчук відзначив серед учасниць змагань ряд перспективних волейболісток.