Про нас
увійти

Андрій Романович: "Легко в Китаї нам не буде"

категорія: Волейбол | дата: 10 08 2011 | переглядів: 962
Андрій Романович:

Вчора, близько 18 години, транзитом через Німеччину, на всесвітню Універсіаду в Китай відправилась жіноча збірна України. Перед відльотом нам вдалось поспілкуватись з головним тренером команди, Андрієм Романовичем.

- Андрій Васильович, розкажіть про підготовку команди до таких відповідальних змагань?

- Цілеспрямовану підготовку до Універсіади ми розпочали 22 липня в Сєвєродонецьку де проводили спаринги з національною збірною.

На перший погляд це доволі пізно, але враховуючи що гравці лише на початку місяця вийшли з відпустки усім їм потрібно було закладати фізичну підготовку, чим вони й займались у своїх клубах. Саме в Сєвєродонецьку до команди приєднались гравці національної збірної: Кодола, Чернецька, Молодцова та Довгополюк. Після матчів у Сєвєродонецьку ми продовжили тренуватись у Тернополі. Вже тут до збірної приєднались гравці южненського Хіміка: Кальченко, Захарчук та Новгородченко.

- Хто захищатиме честь України на Універсіаді?

- Це Чернецька, Лонюк, Хилюк, Кодола, Дельрос, Щур (всі тернопільська "Галичанка"), Молодцова та Довгополюк (луцька "Волинь"), Кальченко, Захарчук та Новгородченко (южненський "Хімік").

- Кістяк команди складають тернопільські волейболістки. Як вони сприйняли "чужих"?

- Про "чужих" в нашому випадку говорити не варто. Усі дівчата прекрасно спілкуються, тренуються, без поділу на своїх-чужих. Атмосфера в команді на хорошому рівні.

- В якій формі збірна підходить до турніру?

- Коли ми лише зібрались, в мене були певні сумніви в тому чи зуміємо ми вивести гравців на один рівень підготовки, адже, повторюсь, більшість гравців розпочали підготовку лише в липні, виключення склали національні збірниці, Чернецька, Молодцова, Довгополюк та Кодола, які тренувались на місяць більше і відповідно перебували в кращому тонусі. Проте за час відведений на підготовку нам вдалось підтягнути до їхнього рівня решту команди тож за зараз ми у хорошій формі.

- На груповому етапі суперницями українських студенток будуть команди Бразилії, Італії та Словенії. Щось відомо про суперниць?

- На даний момент інформацією по суперниках не володіємо, будемо знайомитись з ними уже на місці. Хоча вже самі назви країн говорять про те що легко не буде. Але тим цікавіше буде зіграти і порівняти рівень своєї команди з рівнем суперників. По українських мірках нам вдалось зібрати хорошу команду, ось і будемо співставляти наші мірки з світовими.

- На що налаштовуєте команду?

- Як і кожен тренер: на найвищий результат! (посміхається-прим.авт.)

- Зі стартовим складом уже визначились?

- Практично визначився. Є ще декілька питань по складу, але це хороші турботи. Склад команди рівний, є ким підсилювати команду по ходу матчу.

- Хто виводитиме команду на майданчик з капітанської пов’язкою?

- Капітаном збірної буде Тетяна Хилюк (на Універсіаді гратиме під дівочим прізвищем – Мандражеєва-прим.авт.).

- Спасибі за те що приділили декілька хвилин і бажаємо вам успіхів в Китаї.

- Спасибі, будемо старатись не розчарувати шанувальників українського волейболу.

Джерело: volleyball.in.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook