Визначились переможці чемпіонату обласного ФСТ "Динамо" з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 04 08 2014
Визначились переможці чемпіонату обласного ФСТ

31 липня - 1 серпня на майданчиках спортивної бази "Динамо" у Тернополі проходили змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України з волейболу за програмою "Динаміада-2014". Турнір було присвячено 90-річчю Товариства. Головним суддею змагань став суддя республіканської категорії з волейболу Роман Єднаківський, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У турнірі брали участь 72 спортсмени з восьми команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Зокрема, свої волейбольні таланти, витривалість, командний дух, стійкість та волю до перемоги демонстрували команди управління державної служби охорони, управління державної служби спецзв’язку та захисту інформації, управління державтоінспекції, ГУ Міндоходів, УМВСУ в Тернопільській області, в/ч №3002 Національної гвардії України, управління державної служби надзвичайних ситуації України в Тернопільській області, управління державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.

Переможцями чемпіонату стала команда управління Державної пенітенціарної служби області. Другими були представники Державної служби надзвичайних ситуацій. Третє місце посіла команда військової частини №3002 Національної гвардії України. Кращим гравцем змагань визнано Дмитра Келембета (УДСНС України в Тернопільській області). У нагородженні переможців та призерів змагань брали участь заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Володимир Гикавий, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович, заступник голови Тернопільської обласвної організації ФСТ "Динамо" України Володимир Небесний. Учасники змагань вшанували пам’ять земляків-військовослужбовців, які загинули у зоні АТО.