Галичанка не змогла зупинити чемпіона

категорія: Волейбол | дата: 05 04 2014

Волейбольна команда ТНЕУ — Галичанка вчора, 4 квітня, розпочала боротьбу за медалі чемпіонату України. Перший з двох турів фіналу відбувається у Сєвєродонецьку.

У першому матчі підопічним Андрія Романовича протистояв чинний триразовий чемпіон України — южненський Хімік. Нещодавно у регулярному чемпіонаті Галичанка здобувала перемогу над чемпіонками, але повторити своє досягнення у фіналі тернополянкам не судилося. За рахунку (2:0) на користь команди з Южного наші дівчата взяли одну партію, але у четвертому сеті поступилися без шансів і програли із загальним рахунком (1:3).

Перед сьогоднішньою грою проти запорізької Орбіти Галичанка посідає 4-те місце у турнірній таблиці, не маючи очок у своєму активі.

Фінал чотирьох. Перший тур. Сєвєродонецьк

4 квітня

Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк (Тернопіль) – Хімік (Южне) 1:3 (21:25, 23:25, 25:21, 12:25)