Визначилися фіналісти Сільських спортивних ігор Тернопільщини з волейболу серед чоловіків

категорія: Волейбол | дата: 25 03 2014

У Чорткові, Теребовлі, Бережанах та селі Великі Дедеркали Шумського району відбулись зональних змагань з волейболу (чоловіки) серед збірних команд районів за програмою ХХIV сільських спортивних ігор Тернопільщини.

У місті Чорткові перемогу здобув Борщівський район, на другому місці Чортківський, а у Бучацького та Заліщицького районів відповідно третє та четверте місця.

Путівку до фіналу завоювали господарі у м. Теребовлі, на другому — Підволочиський район. Третє місце у гусятинських спортсменів, а команда Тернопільського району — четверта.

Минулорічний чемпіон сільських спортивних ігор, команда Збаразького району на зональні змагання не прибула. Тут вперше до фіналу  обласних сільських спортивних ігор у селі Великі Дедеркали  Шумського району здобули ланівчани. На другому місці Кременецький район, господарі майданчика треті.

Напружену проходили змагання у м. Бережанах, де змагалось п’ять команд. Тут перемогу святкували господарі, друге місце у монастирських спортсменів, треті — спортсмени з Козівського району, на четвертому місці команда Зборівського, а п’яті — підгайчани.

Таким чином на фінальні змагання, які  відбудуться 28-29 червня 2014 року на спортивних майданчиках села Великі Гаї Тернопільського району здобули право виступати  команди Борщівського, Теребовлянського, Лановецького та Бережанського районів.

У загальнокомандному заліку ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини лідирує  Борщівський район — 173 оч., на другому та третьому місцях відповідно Кременецький  (173 оч.) та Теребовлянський  (167 оч.) райони.

Джерело: Колос