Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Травма Олени Туркули була для нас шоком"

категорія: Волейбол | дата: 08 02 2014 | переглядів: 1024
Андрій Романович:

Головний тренер ВК Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк прокоментував протистояння із вінницьким Кряжем. У перший день Галичанка догравала матч без травмованого капітана.

— Наскільки серйозне ушкодження у Олени Туркули?

— Травма не настільки серйозна, але з цих матчів її вибила. Шкода, звісно, але водночас це дало змогу пограти більш молодим волейболісткам. Їм теж деколи потрібно брати відповідальність на себе і боротися.

—У вчорашніх матчах суттєво  позначилася відсутність капітана?

— Для нас це був шок, адже всі звикли, що є Лєна, яка допомагає у ключові моменти і є лідером на майданчику. А тут сталося таке. Можливо, десь це зіграло свою роль. Сьогодні ми вже знали, що Олени не буде і налаштовувалися спокійно грали у свою гру. Звичайно, помилки були. Все ж таки на майданчику повинен бути досвідчений гравець.

— Вчорашній тай-брейк (32:34) найдовший у вашій кар'єрі?

— Ні. Я грав свого часу (36:34) у п'ятій партії.

— Вашій команді було важче здобути четверту позицію, чи зараз втримати її?

— Насамперед зараз потрібно взяти свої очки у Рівному і практично завдання буде вирішено. Найголовніше не помилитися і зіграти без збоїв. Але якщо націлювати себе тільки на четверте місце, то це не правильно. Потрібно думати про вищі цілі: перемогти Регіну, спробувати зачіпитися за очки з Хіміком вдома, боротися і рухатися тільки вперед.

— Чи не допускаєте ви що команда може розслабитися, зарано повіривши у свої сили?

— Можливо, вчора десь розслабилися. Але все ж таки я більше пов'язую такий результат із травмою Олени Туркули. Адже першу партію ми впевнено виграли без шансів для суперника і поки Олена не травмувалася, то команда суперника не могла розраховувати на очки.

— У вінницькій команді на правах оренди грає ваша Оксана Яковчук. Чи збираєтеся повертати її у Галичанку згодом?

— Це буде залежати від наступного сезону, комплектації команди та фінансування. Якщо все залишиться на такому рівні як зараз, то вона, навряд чи, зможе вибити когось зі складу. Хоча у неї є один конкурент на виліт, але імен я називати не хочу. Можливо, повернемо Оксану в команду, а цю людину кудись відправимо, щоб вона спробувала свої сили в нових умовах.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: