Волейболісток Галичанки відзначили двома нагородами
![Волейболісток Галичанки відзначили двома нагородами](http://sports.te.ua/upload/news/dabfda015fb8ce59dcc51044451b38de52b8488797442.jpg)
21-22 грудня у Южному відбувся фінал чотирьох кубка України з волейболу серед жіночих команд.
Володарем трофею прогнозовано стали господарки турніру — Хімік. Срібним призером стала Сєвєродончанка, а у боротьбі за бронзові медалі запорізька Орбіта виграла у тернопільської Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк.
Проте без нагород волейболістки з Тернополя не залишилися. Організатори фіналу визначили кращих спортсменок у кількох номінаціях. Кращим ліберо турніру стала тернополянка Вікторія Дельрос. А капітан Галичанки Олена Туркула була названа Кращим блокуючим фіналу чотирьох.
sports.te.ua