Галичанка-ТНЕУ програла боротьбу за бронзові медалі кубка України

категорія: Волейбол | дата: 22 12 2013

Сьогодні, 22 грудня, у Южному відбувся матч за 3-тє місце у кубку України з волейболу серед жіночих команд.

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк не зуміла повторити домашній успіх і програла запорізькій Орбіті. Кілька днів тому у чемпіонаті Суперліги "галичанки" спромоглися обіграти команду Ігоря Філіштинського. Проте цього разу запорізькі волейболістки відімстили тернополянкам.

Програвши у напруженій боротьбі перший сет, підопічні Андрія Романовича зуміли впевнено перемогти у другому. Але на більше старань молодої тернопільської команди не вийшло. Орбіта довела гру до перемоги (3:1) і стала бронзовим призером кубка України.

Незабаром у фіналі кубка зіграють южненський Хімік та Сєвєродончанка, а тернопільська Галичанка тепер зосередиться на виступах у внутрішньому чемпіонаті, де перед командою Романовича стоять амбіційні завдання.

Кубок України. Матч за 3-є місце

22 грудня

Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк (Тернопіль) – Орбіта (Запоріжжя) 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 20:25)