Хімік не пускає Галичанку у фінал кубка України
![Хімік не пускає Галичанку у фінал кубка України](http://sports.te.ua/upload/news/7c555521602f63eebecae783078c9dd852b5c2d9c86f6.jpg)
У півфінальному матчі кубка України з жіночого волейболу тернопільська Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк цілком очікувано програла триразовому чемпіону України.
Южненський Хімік, який є господарем Фіналу чотирьох кубка, у трьох партіях легко розібрався із командою Андрія Романовича. Тож саме южненська команда стала першим фіналістом турніру.
Трохи згодом у іншому півфіналі зіграли Орбіта із Запоріжжя та Сєвєродончанка. Сєвєродонецька команда так само обіграла суперниць з рахунком (3:0) і завтра у фіналі посперечається за трофей. Водночас тернопільська Галичанка та Орбіта у втішному матчі визначать бронзового призера турніру. Зазначимо, що кілька днів тому у Тернополі Орбіта та Галичанка обмінялися перемогами.
sports.te.ua