Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Доводиться боротися не лише з суперниками, але й з гравцями своєї команди" (ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 25 11 2013 | переглядів: 676
Андрій Романович:

Головний тренер ВК Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк Андрій Романович поділився своїми враженнями про матчі з Хіміком у рамках 6-го туру чемпіонату України.

— Ігри вийшли такими, як ми і припускали. На сьогоднішній день Хімік команда № 1 і поки поруч з нею ніхто не стоїть — по комплектації, за рівнем гри. Розраховувати на те, що ми привеземо з Южного очки, було марно. Основна моя задача, як в матчах з Хіміком, так і в першому колі взагалі, боротися не стільки з суперниками, скільки гравцями своєї команди, а точніше з помилками, які вони допускають — психологічними, тактичними. Місцями це вдається, місцями — ні. Тренувальний процес є, робочі моменти відпрацьовуються. Прогрес, безумовно, є, але в іграх з Хіміком його, звичайно, не видно.

— Яких моментів більшою мірою стосувалися ваші претензії підопічним?

— На початку партій ми ще якось витримували, то в середині, а особливо, в кінцівках психологічна стабільність суперника була набагато вища, ніж наша. У таких випадках виходять на поверхню безглузді помилки, які не повинні робити гравці команди Суперліги. Над цими помилками ми вже давно працюємо, і вони вже повинні бути закриті, але вони все одно вилазять. Сподіваюся, що це буде відбуватися тільки в матчах з Хіміком, так як інші суперники на порядок, а то й на два, нижче за рівнем южненської команди, і в інших матчах помилки будуть менш помітні, і це дозволить добитися позитивного результату.

— Чи задоволені ви настроєм, з яким команда вийшла на минулі матчі?

— У перший день було ще помітно, що ми вийшли грати з триразовим чемпіоном України та лідером чемпіонату, і не зуміли нав'язати боротьбу, хіба що трохи в першій партії. Далі — знітилися, коли Хімік додав. У необхідний момент суперник включався, маючи для цього необхідні резерви, і виходив вперед на багато позицій. У другий день вже протягом на двох партій, принаймні, показали більш-менш гідну гру, місцями навіть рівну з суперником. Проходили напрацьовані моменти. Було видно, що ми "не дарма хлім їмо, не дарма в залі сидимо".

Які команди ви бачите в числі основних суперників у боротьбі за потрапляння до четвірки?

— У принципі, ми вже зіграли з усіма команди, за винятком Волині. Вважаю, що наші основні конкуренти це команди Євпаторії та Луцька. У першому колі нам вдалося заробити п'ять очок в матчах з колективами, які по комплектації і за рівнем вище нас — Орбіта і Сєвєродончанка, і, якщо вдасться відібрати у них ще очки, це буде гарною підмогою. Що стосується матчів з конкурентами, то, в найближчому турі ми граємо вдома з Волинню і, крім того, сподіваюся, що в Тернополі ми зможемо взяти реванш у Керкинітіди за два прикрих програші в гостях. Подивимося.

Джерело: ВК Хімік

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: