Про нас
увійти | реєстрація

Сергій Голотов: "Розслаблятися з Галичанкою ні в якому разі не можна"

категорія: Волейбол | дата: 22 11 2013 | переглядів: 722
Сергій Голотов:

Напередодні матчів 6-го туру з тернопільською Галичанкою-ТНЕУ-Укрінбанк головний тренер ВК Хімік Сергій Голотов відповів на питання клубної прес-служби.

— Команда суперників в цілому молода, але з двома досвідченими волейболістками — Оленою Туркулою та Ольгою Фарисеєвою, відомою за прізвищем Андрусенко. Ваша думка про Галичанку.

— Ясно одне — розслаблятися з цією командою ні в якому разі не можна. Це показала гра в Тернополі з Сєвєродончанкою, в якій була досягнута перемога з рахунком 3:1. В основному гравці, як ви вірно помітили, молоді — вони хочуть грати, "лізуть". Для них кожна гра — свято. Якщо у нас в команді в більшості своїй досвідчені гравці, які можуть ділити ігри на більш значимі, або менш значущі, то молоді, повірте, сил і завзяття на всіх вистачить. Крім досвідчених нападників, про яких ви сказали, є непогана ліберо — Вікторія Дельрос.

— Як ви вважаєте, Галичанка після кадрових змін, які відбулися у міжсезоння, стала сильнішою?

— Складно сказати. Та ж Биценко в матчах з Хіміком нечасто виходила на майданчик. Швидше за все, команда додала. Молодь сама по собі виросла після того, як трохи обкатали в Суперлізі, та й психологічно вже легше.

— А якщо говорити про конкретні позиції. У центрі сітки Галину Щур змінила Олена Туркула...

— Тут не від індивідуальних якостей залежить, а від зіграності зі зв'язкою. А якщо говорити про Туркулу, то вона, за наявною інформацією, атакує досить багато — 60 разів за три матчі, які ми бачили. Тобто при кожній зручній можливості її використовують. Гра Галичанки залежатиме від того, в яких вона кондиціях буде, і як буде взаємодіяти зі зв'язкою. Природно, ми приділили цьому увагу в тренувальному процесі.

Джерело: ВК Хімік

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: