Чемпіонат області з волейболу виграли чортківські дівчата

категорія: Волейбол | дата: 12 11 2013

В Тернополі відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2000 року народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Проходили змагання 8 листопада на базі Тернопільської загальноосвітньої школи №24. Переможницями турніру стали волейболістки Чортківської ДЮСШ (тренер Володимир Шевчук). Срібні нагороди вибороли вихованки обласної ДЮСШ, яких тренує Олександр Герега. Третіми були представниці Великодедеркальської ДЮСШ (Шумський район), які займаються під керівництвом Людмили Корнійчук. Четверте місце — у Гусятинської ДЮСШ (тренер Алла Здоровцова).

Підбиваючи підсумки змагань, суддівська колегія зазначила, що перемога чортківчанок була достатньо прогнозованою, оскільки буквально за тиждень дівчата повернулися із першості України з волейболу серед ДЮСШ, які підпорядковані Міністерству освіти та науки України. Такі змагання проходили в Броварах. І команда Чорткова, граючи з більш досвідченими суперницями, зуміла здобути дві перемоги. Відтак, саме досвід змагань більш високого рівня дозволив чортківським волейболісткам і на чемпіонаті області виступити якнайкраще.