Галичанка вириває перемогу у Вінниці

категорія: Волейбол | дата: 02 11 2013

У другому матчі 4-го туру переможця гри Кряж Вінниця – Галичанка Тернопіль знову визначали у п'ятій партії.

Вчора, нагадаємо, вінницькій команді пощастило більше і саме господарки майданчика здобули два очки, віддавши Галичанці лише один пункт.

Сьогоднішню гру Кряж теж розпочав агресивно і домігся впевненої перемоги у стартовому сеті (25:19). Як і вчора, Галичанка другу партію зуміла виграли лише на тай-брейку. Хоча за ходом гри тернополянки вигравали (21:24).

У третьому сеті команди влаштували справжні "качелі", по черзі ведучи у рахунку. На старті перевага Кряжу (9:5), але Галичанка не здається, вириваючись вперед (13:14). Проте господарки знову взяли ініціативу у свої руки і довели третю партію до перемоги (25:21). У четвертому періоді гри підопічні Андрія Романовича доволі впевнено взяли гору (20:25) і знову перевели гру у п'яту партію.

Вирішальний сет видався справді "валідольним". Довго команди йшли на рівних (5:5, 11:11), але у підсумку тернополянки взяли реванш за вчорашню поразку (12:15).

Жіноча Суперліга.4-ий тур

2 листопада

Кряж-Медуніверситет (Вінниця) – Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк 2:3 (25:19, 25:27, 25:21, 20:25, 12:15)