Тернопільська Галичанка поступається вінницькому Кряжу у першій грі

категорія: Волейбол | дата: 01 11 2013

Сьогодні, 1 листопада, у Вінниці відбувся перший матч 4-го туру жіночої Суперліги з волейболу. Тернопільська Галичанка провела виїздну гру з місцевим Кряж-Медуніверситет.

Тернополянки, які у минулому турі двічі програли у Євпаторії, були фаворитками зустрічі. Проте, як показала гра, гостям потрібно ще багато працювати. У першому сері Кряж одразу ж пішов у відрив, але за рахунку (18:13) Галичанка створила камбек і навіть повела у рахунку (18:19). Та втримати такий темп підопічні Романовича не зуміли — поразка (25:22).

Другий сет теж пройшов у рівній боротьбі. Діло дійшло і до тай-брейку, де сильнішими були галичанки (24:26). Але третій сет знову взяли господарки майданчика. Тернополянки розпочали цю партію активніше, але Кряж перехопив ініціативу і виграв (25:23). За крок до абсолютної поразки, Галичанка зуміла перевести гру у п'яту партію (17:25). Але вирішальний сет знову підкорився вінницькій команді (15:10) і (3:2) за партіями.

Кряж беред два очки, а Галичанка відвойовує лише одне. Завтра відбудеться повторний матч команд.