Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Суперник в кілька разів перевищує нас за досвідом. Але ж ми боротимемось"

категорія: Волейбол | дата: 11 10 2013 | переглядів: 699
Андрій Романович:

Головний тренер Галичанки-ТНЕУ поділився очікуваннями від найближчих матчів проти Сєвєродончанки. Нагадаємо, що сьогодні, 11 жовтня, поєдинок розпочнеться о 18.00 у спортзалі ТНЕУ.

— Потенційно у суперника хороша зв’язуюча та два добрих перші темпи: зіграна з Дегтярьовою Лідяєва та досвідчена Чернецька. Тож одним з визначальних елементів стане прийом та подача. Якщо сєвєродонецькій команді вдасться тримати прийом, тоді у нас взагалі небагато шансів, тому що зв’язуюча пасує дуже швидко. Прогулянки в будь-якому разі не очікується. Ми налаштовані, що гратимемо дуже важкі матчі.

Ігри в Запоріжжі показали, що ми вже щось вміємо, та завдяки цьому маємо шанси поборотися, тим більше, граючи у себе вдома. У нас хоч і немає інституту вболівання, але ж свій глядач у нас є, і ми все ж таки розраховуємо на його підтримку — ми граємо для них.

— Чи можете порівняти рівень наступного суперника Сєвєродончанки та Орбіти, якій Галичанка чинила гідний опір?

— Складно це зробити, адже сєвєродонецьку команду я не в цьому сезоні не бачив. Ігри в Запоріжжі показали, що з Орбітою ми можемо боротися. Говорячи суто теоретично, виходячи з результату матчу цих команд на передсезонному турнірі у Воронежі, де Орбіта програла 1:3, та порівнюючи склади, Сєвєродончанка трохи досвідченіша команда, зокрема зв’язуючий гравець. Крім того, у "Сєвєра" більш стабільний та досвідчений ліберо, екс-гравець збірної Білорусії Юлія Марковська. Взагалі-то, наш найближчий суперник в кілька разів перевищує нас за досвідом. Але ж ми боротимемось. Рідні стіни нам теж допоможуть.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook