Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "У молоді ще немає психологічної витривалості"

категорія: Волейбол | дата: 03 10 2013 | переглядів: 561
Андрій Романович:

Головний тренер Галичанки-ТНЕУ Андрій Романович прокоментував виїздні матчі проти запорізької Орбіти (3:2, 3:2).

— Андрію Васильовичу, чи задоволені двома очками, набраними в Запоріжжі?

— В принципі, так, в силу того, що Орбіта грала більш досвідченим складом та й ще на своєму майданчику. Але грала складалася так, що можливий був і інший результат — суперник, судячи з всього, не очікував від нас такої спритності. Могли виграти і в перший день, і в другий. Але у вирішальні моменти позначився недолік досвіду. Молоді гравці припустилися п’яти помилок в кінці п’ятої партії. Тобто треба продовжувати працювати над собою, набиратися досвіду. Взагалі, два очки в матчах з такою сильною командою, як Орбіта, це хороший знак, знак того, що рухаємося вперед.

— Результат результатом, але чи відчуваєте прогрес у грі команди у порівнянні, наприклад, за матчем з Орбітою на першому етапі кубку?

— Якщо було (2:3) в перший день, а в другий — (0:3), хтось міг би сказати, що Орбіта відстояла дві партії і нам підфартило. Але в повторній грі, як і в першій, ми були попереду, а суперник наздоганяв, і саме це говорить, що все ж таки ми зробили крок вперед у порівнянні з тим же кубковим матчем в Тернополі. Сподіваюсь, що від матчу к матчу ми прогресуватимемо.

— На яких китах базувалася гра Галичанки в цих матчах?

— Головна боротьба була на прийомі та на блоці. В ті моменти, коли ми краще блокували, ми набирали очки. Вдало подавали та блокували. Потім йшов провал на подачі, а слідом за нею розконцентрація на прийомі — в цей період свої бали набирала Орбіта. Ось на таких гойдалках грали два матчі.

Вагомий фактор успіху супернику — можливість посилення гри волейболістками, які виходять на заміну. В перший день не зіграла Катерина Сильченкова, після чого Ігор Філіштинський поставив замість неї Христину Пугачову — вона вистрілила та фактично переламала хід зустрічі. В другий день, зворотна заміна, і Сильченкова нахрапом, поверх блоку позасаджувала майже все, що можливо. Таким чином, при в цілому рівній грі цій козир і зіграв ключову роль.

— В першому матчі Галичанка вигравала (2:0). Що відбулося далі?

— Тут позначився недолік досвіду. І в психологічному, і в технічному, і фізичному відношенні. Запорозькі волейболістки доросліші, та, само собою, міцніші. У молоді ж немає силової витривалості, а найголовніше немає витривалості психологічної, навіть не в плані стійкості, а в плані концентрації уваги, чого в кінцівках і не вистачило, щоб зіграти впевнено та надійно.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: