Галичанка-ТНЕУ знову відбирає очки в Орбіти

категорія: Волейбол | дата: 28 09 2013

І другий матч першого туру Суперліги між запорізькою Орбітою та тернопільською Галичанкою завершився з рахунком (3:2).

Нагадаємо, що у вчорашній грі підопічні Андрія Романовича були близькими до впевненої перемоги. Але за рахунку (0:2) на свою користь, тернополянки дозволили суперницям вирвати перемогу у п'ятій партії.

Сьогодні події на майданчику розгорталися по-іншому. Першу партію знову, доволі впевнено, виграли гості з Тернополя (15:25). Проте другий сет з таким же рахунком взяли запорізькі волейболістки. У третій та четвертій партії команди знову обмінялися перемогами (19:25 та 25:19), а тому визначати переможця вдруге поспіль довелося у п'ятій партії, яка триває до 15-ти очок. Знову ж таки міцнішими нерви виявилися у господарок, які з рахунком (15:12) одержали загальну перемогу над Галичанкою.

Після першого туру тернопільська команда набирає 2 очки. У наступному турі (11-12 жовтня) Галичанка вдома прийматиме Сєвєродончанку.

Жіноча Суперліга.1-ий тур

Орбіта (Запоріжжя) – Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк (Тернопіль) 3:2 (15:25, 25:15, 19:25, 25:19, 15:12)