Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Олена Туркула — "номер один" нашої команди"

категорія: Волейбол | дата: 23 09 2013 | переглядів: 895
Андрій Романович:

Головний тренер Галичанки-ТНЕУ Андрій Романович підвів підсумки першого етапу кубка України з волейболу, який відбувся у Тернополі.

— Програму-мінімум на перший етап кубка ми виконали, потрапивши у фінальну частину. Проте грою своєї команди я ще не задоволений. Дається взнаки не зіграність. Але виправданням може служити те, що ми готувалися лише вдома і не провели жодної контрольної гри. Та я думаю, що ми наверстаємо упущене і гра незабаром буде стабільною.

— У команду повернулася Олена Туркула. Що скажете про неї?

— Напевне, немає любителів волейболу та шанувальників Галичанки, які б не знали, хто така Олена Туркула. Не побоюсь цього слова, це волейболістка "номер один" нашої команди усіх часів. Вона — лідер команди і те, що Олена повернулася у клуб, звісно, позитивно позначиться на команді. У перших матчах сезону вона вже показала, що не дарма носить капітанську пов'язку і веде дівчат за собою.

— Вам вдалося рівноцінно замінити волейболісток, які покинули команду?

— Те, що на місце Галини Щур прийшла Олена Туркула — плюс. Але було б добре, якщо вони обоє грали у нашій команді. Також ми втратили Олександру Биценко, на яку ми покладали великі надії. Але, людина шукає де краще, так сталося що вона пішла з Галичанки. Це, звичайно, мінус для команди, але будемо думати, як замінити Сашу. Нам довелося змінити ігрову позицію Анни Реви з догравальниці на діагонального гравця. Її дуже важко звикнути до нового амплуа, але поступово вона адаптовується.

— У півфіналі кубка вам доведеться грати з чемпіоном України.

— Хімік — це найсильніша команда України останніх років, фаворит. Але ми поборемося. Якщо навіть не виграємо, то додаткова гра із сильним суперником додасть нашим волейболісткам досвіду. Хоча ми будемо старатися перемогти, адже немає команди, яку б не можна було обіграти. Тим паче, що кубок — це не чемпіонат. Це інший турнір зі своїми особливостями.

— Коли стартує чемпіонат України у Суперлізі?

— Через тиждень ми розпочинаємо чемпіонат України матчами у Запоріжжі.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook