Про нас
увійти | реєстрація

Галичанка втратила двох лідерів через релігію та росіянина

категорія: Волейбол | дата: 09 08 2013 | переглядів: 1012
Галичанка втратила двох лідерів через релігію та росіянина

Тернопільський волейбольний клуб Галичанка-ТНЕУ втратив двох своїх лідерів — Галину Щур та Олександру Биценко. Решта гравців основного складу вирішили залишитися грати у своїй команді.

Обидві волейболістки грали на позиції так званого "першого темпу". Як розповів головний тренер Галичанки Андрій Романович, Галина Щур взагалі вирішила закінчити зі спортом. Головним мотивом таких кардинальних кроків у житті 23-річної центральної блокуючої стали її релігійні погляди. Як стало відомо, Галина бачить своє майбутнє у банківській сфері.

А от Олександра Биценко хоч і заявила про від’їзд з Тернополя, з новою командою ще не визначилася. Під час попереднього сезону її запримітив один з російських менеджерів, який запропонував продовжити подальшу кар’єру у чемпіонаті наших північних сусідів. Хоча теперішні її перспективи вдало влаштуватися є дещо туманними.

— Несподівано для мене, в один із днів в Тернопіль приїхала мама Биценко і заявила, що вона забирає свою доньку, — розповів Андрій Романович. — Один із російських менеджерів пообіцяв їй прилаштувати Олександру в чемпіонаті Росії. Хоча моя вже колишня підопічна ще не доросла до рівня тамтешньої Суперліги. Там є дитяча ліга, де грає найперспективніша молодь. Але згідно правил, там мають право виступати тільки росіянки. На мою думку, цей менеджер дещо ввів в оману дівчину та її маму. Поки їм не вдалося знайти клуб. Нам пообіцяли, що подальші відносини будуть цивілізованими. Тобто з нами розрахуються за розірваний контракт. Можливий і такий варіант, що пошуки Олександри Биценко разом з її менеджером закінчиться нічим. І вона повернеться у Тернопіль. Та це вже буде певна "чорна пляма" у її спортивній біографії.

Джерело: ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: