Про нас
увійти | реєстрація

Галичанка-ТНЕУ знову втрачає своїх лідерів напередодні сезону

категорія: Волейбол | дата: 20 07 2013 | переглядів: 899
Галичанка-ТНЕУ знову втрачає своїх лідерів напередодні сезону

Центральна блокуюча збірної України Галина Щур та одна з найперспективніших волейболісток країни 17-річна Олександра Биценко покинули ряди тернопільської Галичанки-ТНЕУ. Про це прес-службі ФВУ повідомив головний тренер команди Андрій Романович.  В даному випадку можна майже на 100 відсотків говорити, що вони втрачені і для українського волейболу.

— Щур закінчила з волейболом, а Биценко поїхала до Росії — говорячи по-простому ії вкрали. Поки в український волейбол не прийдуть більші гроші, таке продовжуватиметься й надалі.

— Можна так і казати, "вкрали"?

— А як ще говорити, коли молодого гравця, незважаючи на діючий контракт, вмовляють цей контракт розірвати та поїхати до Росії.

— Клуб боротиметься за неї?

— Природно, ми так просто це не залишимо, тому що все було зроблено нецивілізованим шляхом. За спиною клубу. Ті люди, які розмовляли з Биценко, спочатку вийшли на мене, але отримали відмову. Вони пішли другим шляхом, і вмовили гравця з мамою.

— Можна говорити про ії остаточну втрату?

— Складно говорити, чим це все завершиться, але як що людина забрала речі та поїхала, навряд чи вона захоче повернутися.

— Рішення Щур про закінчення кар’єри стало несподіванкою для вас?

— Так. Майже до кінця сезону вона про це не говорила, і тільки в останній момент повідомила, що закінчує з волейболом. У Галини свої життєві пріоритети. І це при тому, що у неї було чимало запрошень, й доволі непоганих. Наскільки я розумію, це ії остаточне рішення.

— Як плануєте закривати вакансії, які звільнилися?

— Звісно зробити це буде складно, але ми працюємо над цим питанням. Все ж таки кістяк команди ми зберегли, тож зростатимемо надалі.

— Які плани підготовки?

— Підготовку ми вже розпочали, в Тернополі. Є плани стосовно тренувального збору в Криму, але до кінця це питання не вирішене. Звісно плануємо провести і контрольні матчі. А взагалі, зазначу, що незважаючи на втрати, здаватися в жодному разі не збираємося. В минулому сезоні ми зіпсували життя всім командам, за виключенням Хіміка, тож й в наступному намагатимемось дати бій всім колективам, в тому числі й фаворитам чемпіонату.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: