Про нас
увійти | реєстрація

У "Динамо" завершились волейбольні баталії

категорія: Волейбол | дата: 20 06 2013 | переглядів: 799
У

Визначились переможці фінальної частини змагань чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України з волейболу за програмою "Динаміада-2013". Такі ігри впродовж кількох днів тривали на спортивній базі "Динамо".

В результаті першу сходинку п'єдесталу пошани змагань посіла команда Управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області. Срібними призерами "Динаміади-2013" стали представники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області. Третє місце виборола команда управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області.

Всі учасники були нагороджені медалями, грамотами, кубками від організаторів змагань, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Додамо, що фінальна частина змагань чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України з волейболу за програмою "Динаміада-2013" відбувалась паралельно із проведенням на спортивній базі "Динамо" заходів за програмою "Дня відкритих дверей" та Олімпійського дня,  і стала особливою «родзинкою» цього спортивного свята.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: