Про нас
увійти

У волейбол гратимуть біля водоспаду

категорія: Волейбол | дата: 30 07 2011
У волейбол гратимуть біля водоспаду

Учасниками змагань стануть 15 команд із Тернопільської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Турнір проводять четвертий рік поспіль за участю професійних та аматорських клубів. Тернопільщину на цих змаганнях представлятимуть команди Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів. Організаторами є відділ молоді та спорту Заліщицької райадміністрації, КП “Заліщицьке туристичне бюро” та Заліщицька райрада.

- У 2010 році я брав участь у цьому турнірі в складі збірної Тернопільської області, - каже один із учасників минулорічної гри волейбольного турніру, студент першого курсу факультету фізичної культури та спорту педуніверситету Йосип Флентей. - Змагання були насиченими, команди - добре підготовленими.

До речі, після закінчення гри та оголошення результатів пройдуть конкурси, ігри, караоке та святковий концерт на малій сцені дитячого табору “Ромашка”.

- Мені надзвичайно приємно бути одним із організаторів турніру та заохочувати нашу молодь до заняття спортом, зокрема волейболом, - підсумовує директор Заліщицького туристичного бюро Віктор Кучер. - Учасники та гості зможуть активно відпочити та ознайомитися з історико-культурною спадщиною Заліщанщини.

Нагадаємо, в урочищі Червоне розташовані мальовничі руїни палацу Понінських і найбільший в Україні рівнинний водоспад заввишки 16 м.

Джерело: "20 хвилин"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook