Про нас
увійти | реєстрація

Волейбольна команда ТНЕУ — срібні призерки ХІ літньої Універсіади України

категорія: Волейбол | дата: 14 06 2013 | переглядів: 780
Волейбольна команда ТНЕУ — срібні призерки ХІ літньої Універсіади України

14 червня у Тернополі завершилась ХІ літня Універсіада України з волейболу серед жіночих команд.

В запеклій боротьбі за золоті нагороди із рахунком (3:2) у фінальному матчі достойно поступилася команда Тернопільського національного економічного університету,  здобувши "срібло"Універсіади. Вони поклали у "скарбничку" області та ВУЗу 396 очок. А перемогу вибороли студентки Східноєвропейського національного університету, здобувши для Волинської області 432 очка.

У фінальній зустрічі за 3 місце перемогу та бронзові нагороди здобули спортсменки Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди. Перемігши, команду землячок із Харківської державної академії фізичної культури. Студентки-харків’янки сумарно принесли в актив області 657 очок.

Церемонію нагородження проводили начальник Тернопільського обласного відділення з фізичного виховання та спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Бірюков та головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, заслужений тренер України Костянтин Колодяжний. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: