Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі відбувається Універсіада України з волейболу серед жінок

категорія: Волейбол | дата: 12 06 2013 | переглядів: 825
У Тернополі відбувається Універсіада України з волейболу серед жінок

11 червня в Тернополі у стінах Тернопільського національного економічного університету розпочалась фінальна частина XI літної Універсіада України з волейболу серед жіночих команд.

Зокрема, боротися за путівки на Всесвітню Універсіаду в Казані будуть більше 80 чоловік із 7 жіночих колективів. Вибороли місце у фіналі дві команди Харківської області, по одній — команди Львівської, Тернопільської, Вінницької, Волинської областей. Тернопільщину на цих змаганнях вкотре представляє команда спортсменок Тернопільського національного економічного університету.

Із вітальним словом до учасників виступили начальник управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Ігор Підгайний, ректор Тернопільського національного економічного університету, професор Андрій Крисоватий.

Також на відкритті змагань були присутні начальник Тернопільського обласного відділення з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Бірюков та головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту Костянтин Колодяжний.

Фінальна частина XI літньої Універсіади України з волейболу  триватиме до 14 червня 2013 року.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook