Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: Волейболісткам Галичанки потрібно багато працювати і вчитися

категорія: Волейбол | дата: 10 05 2013 | переглядів: 963
Андрій Романович: Волейболісткам Галичанки потрібно багато працювати і вчитися

Цьогорічний сезон у жіночій Суперлізі тернопільська волейбольна команда Галичанка-ТНЕУ завершила на шостій позиції. У порівнянні з минулим — це два кроки назад. А в 2010 році наші спортсменки ставали чемпіонками України.

Головний тренер галичанок Андрій Романович переконаний, що попередні успіхи можливо повторити. Та сьогодні клуб відчуває серйозний брак досвідчених гравців.

— За два останні роки ми втратили шість основних гравців, — розповів Андрій Романович. — У позаминулому році пішли Олена Майборода, Надія Косило і Наталя Чернецька. А в минулому — нападниця Юля Лонюк, досвідчений зв’язний гравець Таня Хилюк, дуже талановита і результативна Ліза Рубан. На сьогодні залишився тільки один досвідчений гравець — Галя Щур. І, якщо можна назвати досвідченою 19-річну дівчину, ліберо Віка Дельрос.

Хоча завдання-мінімум на цей сезон Галичанка виконала. Напередодні сезону керівництво команди поставило завдання залишитися у Суперлізі.

— Ми планували і програму мінімум виконали — залишилися у Суперлізі. Якщо б нам вдалося зберегти хоч якийсь кістяк старої команди, то можна було б говорити і про потрапляння у четвірку кращих.  На що можна було розраховувати з таким молодим контингентом. Для прикладу, Ліна Дуб'янська цього року вперше в житті себе спробувала в ролі пасуючої. В кінці сезону моїх підопічних і трішки здоров’я підвело. Саша Биценко ще досі травмована. Зараз її потихеньку вертаємо. Тим не менше, я вважаю, що сезон був дуже вдалий для такого рівня. Хоч раз, але змогли перемогти срібного призера чемпіонату України Волинь з Луцька, двічі переграли бронзового призера — Орбіту з Запоріжжя, — додає Андрій Романович.

Щодо прогнозів на майбутній сезон, то Андрій Романович планує зберегти позиції Галичанки-ТНЕУ.

— Сьогодні в нас триває навчальний процес. Дівчата вірять в себе і в мою науку. Хоча ще дуже багато помиляються у ключові моменти. Помилки — незрозумілі, дитячі, прості, елементарні.  Це говорить про те, що нам потрібно багато працювати і вчитися, набиратися досвіду і психологічної стійкості. Якщо робити чисто педагогічний аналіз росту команди, то на тверде "чотири" ми спрацювали. Прогресували нормально. Планую зберегти теперішній склад. Якщо вдасться домовитися про продовження контракту з Галиною Щур, то це таки вдасться зробити. Тоді і спаду результатів більше не буде, — зазначив Андрій Васильович.

Джерело: ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: