Про нас
увійти | реєстрація

Чому з посади тренера збірної України звільнили Андрія Романовича?

категорія: Волейбол | дата: 19 04 2013 | переглядів: 978
Чому з посади тренера збірної України звільнили Андрія Романовича?

Головного тренера волейбольного клубу Галичанка-ТНЕУ Андрія Романовича звільнили з посади наставника жіночої збірної України. Його посаду зайняв колись іменитий Гарій Єгіазаров. Вже на наступні збори спеціаліст кавказького походження запросив двох галичанок Вікторію Дельрос та Галину Щур.

Сам Андрій Романович у коментарі За Збручем розповів, що для нього такий поворот обставин виявився трішки несподіваним. Адже він тільки почав роботу у збірній України. Мав зі своїми тренерським штабом певні напрацювання. Та у міністерстві спорту вважали по-іншому і запевнення "кавказця" про майбутні перспективи виявилися більш переконливими.

— Міністерство — це окрема політика від федерації волейболу, — розповів Андрій Романович. — Єгізарова вмовили піти на такий крок. І він на це "повівся". Гарій іменитіший тренер, ніж я. Очолювана ним команда двічі стала третьою у Кубку чемпіонів, але у 1993/94 роках. Можливо, зіграли вирішальну роль постійні конфліктні ситуації між федерацією та міністерством. А я йшов кандидатурою якраз від федерації.

Комісія міністерства не взяли до уваги аргументи Андрія Романовича. Зокрема, вже досягнуті результати на міжнародному рівні — Україна обіграла одного з флагманів європейського волейболу — збірну Нідерландів.

Андрій Романович запевнив, що його звільнення з посади головного тренера збірної України жодним чином не вплине на делегування гравців Галичанки до головної команди України.

Як стало відомо За Збручем звільнення Андрія Романовича з посади головного тренера жіночої волейбольної збірної стало наслідком "підкилимних" ігор. Лобістом Гарія Єгіазарова у міністерських коридорах є такий собі Олександр Христенко. Він намагається бути близьким до волейболу. Навіть спромігся влаштувати свою дружину — колишню волейболістку Анну на посаду держтренера жіночого волейболу. Пан Олександр багато років намагається стати президентом федерації волейболу України, та це йому ніяк не вдається.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: