Тернопільські дівчата стали призерками всеукраїнського турніру з волейболу (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 24 03 2013

Протягом трьох днів (22-24 березня) у Тернополі відбувалися матчі всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат 1998/99 років народження.

Крім місцевих команд, учасниками змагань були волейболістки з Чернівців, Луцька, Кам'янець-Подільського, Березного (Рівненська обл.) та Білої Церкви. Поєдинки відбувалися у спортзалах школи №24, а також Тернопільського національного економічного університету.

На першому етапі команди змагалися у своїх групах. Здобувши перемоги у всіх матчах, перше місце у своїй групі посіла команда Тернопіль-1, яка переграла суперниць з Чернівців-1, Луцька та Кам'янець-Подільського.

Переможцем другої групи, де виступала команда Тернопіль-2 стали волейболістки із Білої Церкви. Щодо тернополянок, то вони у своїй групі стали третіми.

У фінальному матчі Тернопіль-1 з рахунком (3:0) поступився одноліткам з Білої Церкви. Третє місце посіли волейболістки з Березного.