Галичанка вдруге програла Сєвєродончанці (+ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 24 03 2013

Сьогодні, 24 березня, у спортзалі ТНЕУ відбулася друга зустріч 13-го туру жіночої Суперліги з волейболу у якій тернопільська Галичанка знову програла команді з Сєвєродонецька.

Як і у вчорашньому матчі, арбітрами був зафіксований рахунок (1:3) на користь суперника.

Вже у першій партії глядачі побачили справжню "зарубу", яка завершилася на тай-брейку. На жаль, з перевагою у два очки першу партію виграли гості. Хороший темп гри Сєвєродончанка продемонструвала і у другій партії, ведучи у рахунку. Проте Галичанка змогла переламати хід партії на власну користь і перемогла (25:23).

За рівної боротьби пройшла і третя партія, але остаточно перехопити ініціативу тернополянки не змогли, поступившись (21:25). Все що залишалося Свєродончанці — довести гру до логічної перемоги. І з цим завданням гості впоралися. А Галичанка, чи то змирившись з поразкою, дозволила опоненткам святкувати перемогу у другому матчі.

До завершення регулярного чемпіонату Суперліги залишається лише один тур. Його, підопічні Андрія Романовича, проведуть на виїзді у Рівному. Завершуватимуть сезон тернополянки матчами за виживання.