Галичанка програла гостям з Луганщини (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 23 03 2013

Перший матч 13-го туру жіночої Суперліги з волейболу між Галичанкою та Сєвєродончанкою завершився перемогою гостей (1:3).

Тернопільська команда, яка цього року не буде боротися за медалі, зуміла виграти першу партію. Але вже у наступній, Сєвєродончанка відновила рівновагу за партіями (1:1). Третій сет господарки майданчика розпочали доволі впевнено і, здавалось, що підопічні Романовича знову поведуть у рахунку. Але "змазана" кінцівка партії у виконанні Галичанки дозволила гостям не лише наздогнати тернополянок у рахунку, але й виграти третю партію з різницею у 2 очки (23:25).

Четвертий сет теж пройшов у рівній боротьбі, але спочатку ігровою перевагою володіли волейболістки з Сєвєродонецька. Проте молоді "галичанки" до останнього не здавалися і намагалися перевести гру у п'яту партію. Однак, це їм зробити не вдалося...

Завтра відбудеться повторна зустріч. Початок гри — 10.30.