"Поліція охорони" перемогла "Буковину" в матчі ІІІ туру Суперліги-Дмарт

категорія: Волейбол | дата: 05 12 2023

ІІІ тур чемпіонату України з волейболу розпочався із зустрічі колективів з Тернополя та Чернівців - "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" і ВСК "Буковина".

Старт матчу вийшов доволі рівним (6:6). У тернополян краще виходило завершувати атаки (13:11), а на подачі капітана Володимира Мірчева вони змогли збільшити свою перевагу (17:11). Перший сет йшов за сценарієм "Поліції охорони" - 25:20.

У другій партії гра перевернулася з ніг на голову і лідером тепер стала чернівецька команда. Їх два результативних блоки створили невелику перевагу (8:5), а власні помилки тернополян допомогли її збільшити (10:5). Цей подвійний гандикап зберігався протягом всього сету (14:7 – 16:8) і, зрештою, лідер у цьому сеті так і не змінився - 25:18 на користь "Буковини".

Після 10-хвилинної перерви на арені ПВЛУ тривали справжні гойдалки. Спочатку рівний рахунок (6:6), а потім буковинці виграли три поспіль розіграші (9:6), а згодом теж саме зробили и тернополяни (10:10). Підопічні Володимира Орлова провели кілька атак, з яким "поліціанти" не змогли справитися (14:11 – 18:14). А ось далі стався переломний момент цього сету. Володимир Мірчев та його партнери не лише наздогнали суперника (18:18), а й вирвалися вперед (21:18). Після втрачених очок та можливості вийти за сетами вперед, буковинці зовсім розгубилися. 25:22 на користь "Поліції".

Партія під номером 4 була дуже рівною напруженою для обох команд (8:8 – 11:11). До того моменту як на подачу вийшов догравальний тернополян Василь Ухман. Його подача виявилася складною для суперника (15:13), а ейс і зовсім зіпсував буковинцям настрій (16:13). На куражі, на емоціях "Поліція охорони" дотиснула одного з лідерів чемпіонату - 25:22 та 3:1.

Приз MVP отримав капітан "Поліції" Володимир Мірчев.