Про нас
увійти

"Прометей" здобув першу перемогу над "Галичанкою" в 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт

категорія: Волейбол | дата: 02 03 2023
"Прометей" здобув першу перемогу над "Галичанкою" в 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт

Вчора, 1 березня, в рамках 1/4 фіналу Суперліги-Дмарт СК "Прометей" зустрічався з "Галичанкою-ЗУНУ". Підопічні Людмили Чорненької доволі активно розпочали дане протистояння, чим здивували своїх опоненток.  

"Червоно-білі" в ті хвилини дозволяли собі багато помилок, звідси й такі цифри на табло — 7:3. Два ейси Валерії Дрьомової закріпили успіх її команди. Вже за екватором партії перевага тернопільського клубу сягала аж вісім очок — 15:7. 

Кам'янчанки приходили до тями з кожним новим розіграшем. Скоро Світлана Дорсман атакою першим темпом скоротила відставання до мінімуму — 18:17. "Прометей" суттєво додав у грі на блоці. Даний елемент допоміг йому перевернути хід поєдинку та вийти вперед — 18:19. Після того стало зрозуміло, що чинний чемпіон свого вже не відпустить — 18:25.  

Непростим для представниць Дніпропетровщини вийшов і початок другого сету — 4:4. Далі на подачі Поліни Дзюби, яка вийшла замість Вікторії Даньчак, її колектив організував спурт (0:4). Відзначимо, що сьогодні функції головного тренера "червоно-білих" Івана Петкова виконував його помічник Денис Зуй. Фахівець активно використовував ротацію, що не завадило його підопічним упевнено тріумфувати — 14:25.

На третю партію у волейболісток "Галичанки", мабуть, уже не вистачило сил та емоцій. Адже команда просто зупинилася та зрештою спромоглася заробити всього десять пунктів. 

Жіноча Суперлiга-Дмарт 2022/23

1/4 фіналу. 3 матч

Чернівці. Арена "ПВЛУ". 1 березня 2023 року

"Галичанка-ЗУНУ" - СК "Прометей" 0-3 (18:25, 14:25, 10:25)

"Галичанка-ЗУНУ": Дрьомова (10), Осипенко (3), Попович (4), Кімак (3), Степура (3), Голод (2), Овчаренко (л) — стартовий склад;  Губенко, Джима, Самусенко (л) — виходили на заміну. 

СК "Прометей": Даньчак (6), Маєвська (12), Дорсман (9), Хобер (13), Міленко (3), Великоконь, Нємцева (л) — стартовий склад;  Дзюба (5), Котар (8), Капланська Д. (3), Черкашина (3) — виходили на заміну.

За матеріалами: ПВЛУ

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook