Про нас
увійти

У ТНПУ відбувся Кубок ректора з волейболу серед жіночих команд

категорія: Волейбол | дата: 07 11 2022
У ТНПУ відбувся Кубок ректора з волейболу серед жіночих команд

На базі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся турнір "Кубок ректора ТНПУ" з волейболу серед жіночих команд. Такі змагання в університеті були першими і, як планують організатори, мали б стати традиційними, - ідеться на сторінці факультету фізичного виховання у соцмережах.

Учасницями волейбольних баталій стали 9 команд, по одній від кожного факультету. Серед них була і команда факультету фізичного виховання, яка приймала інші на своїй домашній грі. Зважаючи на те, що для цього факультету ці змагання є профільними, то їх результати не були враховані в турнірну таблицю. Команда зіграла лише одну гру з командою фізико-математичного факультету, яка поступалась майбутнім вчителям фізичної культури, але в результаті змогла вибороти впевнену перемогу.

Результати змагань такі, четвірка лідерів:

1 місце — Фізико-математичний факультет;

2 місце — Факультет педагогіки і психології;

3 місце — Факультет іноземних мов;

4 місце — Географічний факультет.

З 5 по 8 місце розділили між собою:

- Хіміко-біологічний факультет;

- Факультет мистецтв;

- Історичний Факультет ТНПУ;

- Факультет філології і журналістики.

Після завершення змагань призери та переможці отримали подарунки від організаторів та зробили спільне фото на згадку.

Організаторами заходу виступили кафедра фізичного виховання та реабілітації ТНПУ, спортивний клуб "Педагог" ТНПУ ім. В. Гнатюка, студентський актив ТНПУ ім. В. Гнатюка, профспілка студентів ТНПУ. Захід проходив під патронатом місцевого осередку НОК України в Тернопільській області  та відділу у справах молоді ТНПУ.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook