Про нас
увійти

В матчі Суперліги-Будінвест "Поліція охорони" здобула "суху" перемогу над “Решетилівкою"

категорія: Волейбол | дата: 06 11 2022
В матчі Суперліги-Будінвест "Поліція охорони" здобула "суху" перемогу над “Решетилівкою"

Черговий ігровий день 4-го туру Суперліги-Будінвест відкрили "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" та "Полiцiя охорони ЗУНУ-Динамо".

Обидві команди потребували покращення свого турнірного становища, тому можна було припустити, що любителі волейболу стануть свідками захоплюючої та непередбачуваної боротьби у цьому протистоянні.

Дійсність виявилася зовсім не такою: переможець визначився у трьох партіях, і, на відміну від матчу команд у першому колі, ним стала "Поліція охорони".

Стартова партія розділилася на двi зовсiм рiзни частини. Спочатку здебільшого у рахунку вела "Решетилівка", яка досягла стартового гандикапу в 4 пункти (11:7). Потім команда Сергія Сосніна впевнено контролювала хід гри, опинившись лише за два кроки від перемоги в партії (23:17). У цей момент у матчі настала перерва, пов'язана з оголошенням повітряної тривоги. Після вимушеної паузи на майданчик вийшла зовсім інша "Поліція охорони". Команда взяла 6 розіграшів поспіль, а потім, коли переможець партії визначався у грі на "більше-менше", локальний успіх святкував саме тернопільський клуб (29:27).

Команда Юрія Кравцова впевнено розпочала і другий сет – 4:1, 6:4. "Решетилівка" досить швидко зуміла перехопити ініціативу (7:6, 10:8, 14:12), а наприкінці сета в обох суперників були рівні шанси на перемогу в ньому (19:19). У вирішальному відрізку тернополяни змогли вирватися вперед відразу на 3 бали (23:20), після чого залишили за собою другу партію поспіль (25:21).

У першій половині третього сета команда Юрія Кравцова також виглядала кращою за свого суперника (10:5). Підопічні Сергія Сосніна робили все можливе, щоб розгорнути поєдинок у потрібний для себе бік, проте "Поліція охорони" не втратила ініціативу і перемогла як у партії (25:17), так і в матчі загалом (3:0).

Сьогоднішній успіх дозволив "Поліції охороні" набрати 7 очок у чемпіонаті, стільки ж, як і у колективу з Полтавської області.

Чоловiча Суперлiга-Будiнвест

4 тур. 4 матч.

Чернiвцi. CТК "Маленький Париж". 4 листопада.

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" - "Полiцiя охорони ЗУНУ-Динамо" - 0:3 (27:29, 18:25, 14:25).

"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка": Руслан Шевцов (11 очок), Олександр Сохiн (6), Денис Гуршал (9), Андрiй Гулько (3), Олександр Прокопець (1), Пилип Гармаш (L) - стартова шiстка; Олексiй Дрофа (13), Данило Федосєєв (6), Микола Бовсуновський (0).

"Полiцiя охорони ЗУНУ-Динамо": Володимир Борисенко (2), Максим Турик (8), Юрiй Паласюк (11), Артур Гандзiй (17), Василь Ухман (10), Володимир Макатуха (L) - стартова шiстка; Артемiй Корнєєв (10), Назар Мамчур (0), Iван Бiлюк (0)

Джерело: ПВЛУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook