Про нас
увійти

"Галичанка-ЗУНУ" вперше перемогла у Суперлізі-Дмарт

категорія: Волейбол | дата: 31 10 2022
"Галичанка-ЗУНУ" вперше перемогла у Суперлізі-Дмарт

28 жовтня, в Чернівцях в рамках 3 туру жіночої Суперліги-Дмарт зустрічалися сусіди за турнірною таблиці, "Збірна України U-15" та тернопільська "Галичанка-ЗУНУ", повідомляє ПВЛУ.

Обидві команди були вкрай мотивовані здобути першу перемогу у чемпіонаті, тому для шанувальників волейболу поєдинок обіцяв бути дуже цікавим.

Першого успіху в чемпіонаті вдалося здобути тернопільському клубу, проте його перемогу не можна назвати надто легкою, навіть незважаючи на те, що у матчі було зіграно лише три партії.

Гра розпочалася дуже несподівано: 4 перші розіграші залишилися за збірною U-15. Тернополянки відіграли три бали, однак повністю так і не увійшли до гри і за рахунку 9:4 на користь "збірниць" їхній головний тренер Людмила Чорненька взяла тайм-аут. Перерва спочатку не змiнила хiд гри: домінувати продовжувала наймолодша команда чемпіонату. Її гандикап у другій половині сету досяг 7 пунктів (19:12). Все на майданчику змінилося саме в цей момент: ривок тернополянок 11:1 вивів їх вперед (23:20). Команда Анастасії Котляренко зуміла відіграти ці три бали, проте сет залишився таки за "Галичанкою" - 25:23.

Другий сет, на відміну від першого, розпочався вже під диктування своїх умов
тернопільською командою, яка повела у рахунку 10:3. Збірна U-15 спробувала змінити хід гри, вигравши одразу 5 розіграшів поспіль, проте вийти вперед підопічним Анастасії Котляренко так і не вдалося, чому заважали їхні помилки у простих ситуаціях. У цьому плані тернополянки також були далеко не безгрiшні, проте їм таки вдавалося контролювати хід гри. Ціною чималих зусиль "Галичанка-ЗУНУ" залишила за собою другий сет поспіль – 25:21.

Зі старту третьої партії команда Людмили Чорненької поставила свого суперника у дуже важке становище, коли встановила лідерство у 5 пунктів (7:2). Надалі "Галичанка-ЗУНУ" лише збільшувала свій гандикап і впевнено перемігши у сетi (25:13), набрала перші три очки у Суперлізі-Дмарт.

Жiноча Суперлiга-Dmart

3 тур. 2 матч.

Чернiвцi. CТК "Маленький Париж". 28 жовтня.

"Збірна України U-15" - "Галичанка-ЗУНУ" - 0:3 (23:25, 21:25, 13:25).

"Збірна України U-15": Олександра Шкарупа (2 очки), Анна-Марiя Гошилик (13), Євгенія Панiчевська (5), Кiра Лiсова (1), Дарина Онiщенко (10), Соломiя Костюк (L) - стартова шiстка; Валерiя Ковальчук (L), Веронiка Шевчук (6), Анастасiя Карпенко (1), Катерина Шарук (0).

"Галичанка-ЗУНУ": Олександра Осипенко (2), Лiлiя Попович (3), Дiана Голод (4), Валерiя Дрьомова (17), Вiталiна Кiмак (2), Олександра Овчаренко (L) - стартова шiстка; Владислава Губенко (10), Дарiя Степура (3), Марiя Риболовлєва (2), Анастасiя Джима (0).

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook