Про нас
увійти

Тернопільські волейболісти поступились в дебютному матчі чоловічої Суперліги

категорія: Волейбол | дата: 25 09 2022
Тернопільські волейболісти поступились в дебютному матчі чоловічої Суперліги

22 вересня, тернопільський ВК "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" в дебютному матчі чоловічої суперліги поступились "Збірна Полтавської області ВК Решетилівка".

У другий ігровий день Суперліги-Будінвест у боротьбу вступили ще 4 учасники чемпіонату. Першими на майданчик вийшли "Збірна Полтавської області ВК Решетилівка" та "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо". Деякі фахівці передбачали досить рівну боротьбу у цьому матчі із поправкою на те, що напередодні гри було дуже мало інформації про поточний ігровий стан клубу з Полтавської області. У міжсезонні команда не змогла уникнути втрат, найчутливішою з яких стало залишення клубу 30-річного діагонального Віктора Шаповала. Натомість напевно "Решетилівці" цього сезону має допомогти досвідчений догравальний Руслан Шевцов, останнім клубом якого був "Прометей". Суперник "Решетилівки" тернопільська "Поліція охорони" ще на передсезонному турнірі  Prometey Оpen 2022 своєю грою продемонструвала, що нікому цього чемпіонату з нею легко не буде.

Очікування напруженої боротьби виправдалися лише стосовно першої із трьох переможних для "Решетилівки" партій. Тернополяни зуміли зі старту (3:1) повести у рахунку, проте супернику знадобилося зовсім небагато часу, щоб уперше в цьому матчі спочатку вийти вперед (5:4), а потім створити невеличкий гандикап (11:6, 12:7). "Поліція охорони" зуміла посилити гру, наслідком чого став рівний рахунок на табло (17:17, 18:18). І все-таки "Решетилівка" у цьому сеті виглядала трохи кращою за суперника, а тому закономірно взяла партію.

Другий сет команда Сергія Сосніна почала досить впевнено – 10:5, проте потім тричі дозволяла супернику наблизитися до себе на мінімальну відстань в один пункт (11:10, 12:11, 13:12). У цей момент "Решетилівка" зробила спурт 5:1, який багато в чому вирішив долю сета. Наприкінці партії команда з Полтавської області організувала собі одразу 9 сет-болів, і з першої ж спроби вирішальне очко для своєї команди ефектним ейсом приніс Денис Гуршал.

У дебюті третього сета "Решетилівка" створила собі заділ для перемоги у всьому матчі – 5:1, 6:2. Цей гандикап був збільшений до 6 пунктів (14:8), після чого шанси "Поліції Охорони" у сьогоднішньому протистоянні стали мінімальними. Її суперник впевнено володів ініціативою, хоча і дозволив в один із моментів наблизитися до себе на відстань у два пункти. Проте саме з рахунку 18:16 на користь "Решетилівки" нею було організовано вирішальний ривок 5:0, який дозволив здолати суперника з рахунком 3:0 за партіями.

Чоловiча Суперлiга-Будiнвест

1 тур. 3 матч

Чернiвцi. CТК "Маленький Париж". 23 вересня

"Збірна Полтавської області ВК Решетилівка" - "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" - 3:0 (25:22, 25:15, 25:18).

Джерело: ПВЛУ

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook