Про нас
увійти

Людмила Чорненька: "В нашій команді багато молодих гравчинь"

категорія: Волейбол | дата: 16 09 2022
Людмила Чорненька: "В нашій команді багато молодих гравчинь"

Представниці вітчизняної Суперліги-Дмарт сезону 2022/23 волейболістки “Галичанки-ЗУНУ” активно готуються до нового сезону. Після оздоровчо-тренувального збору в Буковелі команда продовжує роботу в домашніх стінах на базі Західноукраїнського національного університету.

У рамках підготовки “Галичанка” зіграла товариський поєдинок з “Волинським краєм-Університетом”. Гра завершилася на користь лучанок з рахунком 2:3 (22:25, 26:24, 25:23, 22:25, 18:25).

- У нашій команді багато молодих гравчинь, більша частина яких лише нещодавно приєдналася до нас, - розповіла головний тренер “Галичанки-ЗУНУ” Людмила Чорненька. - Тому зараз основну увагу приділяємо технічній та фізичній підготовці спортсменок.

Людмила Володимирівна додала, що з 16 по 18 вересня тернопільський клуб проведе домашній турнір, головною метою якого є ігрова передсезонна практика і психологічна підготовка волейболісток до офіційних ігор. 

- У нас буде можливість проаналізувати позитивні моменти попереднього підготовчого періоду та у змагальній ситуації побачити, що потрібно допрацювати та підкорегувати. До того ж усі гравчині отримають шанс поборотися за місце в основному складі на перший тур чемпіонату України, - заявила Чорненька. 

Нагадаємо, що в турнірі пам'яті ректора Сергія Юрія візьмуть участь чотири клуби: “Галичанка-ЗУНУ” (Тернопіль), “Волинський край-Університет” (Луцьк), “Університет-ПНУ” (Івано-Франківськ) та “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” (Рівне).

Чемпіонат України серед жіночих команд Суперліги-Дмарт сезону 2022/23 стартує 29 вересня в Чернівцях. Відео онлайн-трансляції всіх ігор дивіться на YouTube-каналі Divisport Volleyball.

Джерело: ПВЛУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook