Про нас
увійти

"ДСО-ЗУНУ-Динамо" припиняє участь у Кубку України

категорія: Волейбол | дата: 28 01 2022
"ДСО-ЗУНУ-Динамо" припиняє участь у Кубку України

Матчі третього раунду Кубка України-Дмарт сезону 2021-2022 серед чоловічих команд проходили у Тернополі 21-23 січня. Наша команда "ДСО-ЗУНУ-Динамо" зіграла з волейбольними клубами із Черкас та Хмельниччини, повідомляє Федерація волейболу Тернопільщини.

Волейбольні баталії були цікавими та напруженими. На спортивному майданчику зібралися сильні та досвідчені команди, які пройшли два попередніх етапи змагань Кубка й надалі не хотіли здавати свої позиції.

У перший ігровий день суперником "ДСО-ЗУНУ-Динамо" були гравці Другої ліги спортивного клубу "Дніпро" з міста Черкаси. Три зіграних партії, проте тернополянам не вдалося перемогти.

"90 відсотків наших програних очок – це допущені нами помилки", - зазначив після матчу тренер ВК "ДСО-ЗУНУ-Динамо" м.Тернопіль Юрій Кравцов.

Вже з початку гри черкащани вирвалися по рахунку вперед, а розрив в кожній партії складав 3-6 очок. Рахунок матчу 3:0 на користь команди "Дніпро".

Команда із Черкас на високому рівні оцінила організацію ігор у Тернополі та підготовку "ДСО-ЗУНУ-Динамо".

"Волейбольні змагання пройшли на належному рівні, ми вдячні суперникам за гру", - зауважив тренер муніципального спортивного клубу "Дніпро" м. Черкаси Олександр Дибченко .

Не менш напруженим був другий ігровий день. На спортивному майданчику "ДСО-ЗУНУ-Динамо" зіграли з командою "Епіцентр" з Городка. У цьому матчі тернополяни теж зазнали поразки.

За результатами третього етапу команда "ДСО-ЗУНУ-Динамо" припиняє подальшу участь у Кубку України-Дмарт. Попереду у наших гравців аналіз та робота над помилками. Волейболістів очікують посилені тренування та підготовка до 5-го туру Вищої ліги, проведення якого заплановано на 5-6 лютого у Тернополі

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook