Тернопільські волейболісти КДЮСШ №1 перемогли команду з Луцька
![Тернопільські волейболісти КДЮСШ №1 перемогли команду з Луцька](http://sports.te.ua/upload/news/9949664908a840b447c0e5ff59064e5661a3b9caa9df5.jpg)
Тернопільська волейбольна команда КДЮСШ №1 перемогла волинських ровесників КЗ ДЮСШ №1 із рахунком 3:1. Про це Суспільному розповіла методистка Тернопільської спортивної школи №1 Уляна Макоїд.
За її словами, це перший тур Чемпіонату України з волейболу "Дитячої ліги". У цій лізі грають юнаки 2006 року народження. Гру провели у спортзалі ЗУНУ.
У першій партії перемогли тернополяни з рахунком 25:17, у тругій – 25:13. Третю партію виграли гості – 22:25. Четверта партія завершилась з рахунком 25:23 на користь тернополян.
Уляна Макоїд каже, у першому турі тернопільські спортсмени набрали максимальну кількість очок – 6.
Наступний тур наша команда розпочне 17 лютого проти команди ОСДЮСШ-КосмоДжет-Вінничина у Городку Львівської області.