Про нас
увійти

Юні тернопільські волейболістки Богдана Гицик та Владислава Губенко - срібні призерки Міжнародного турніру у Мінську

категорія: Волейбол | дата: 01 11 2021
Юні тернопільські волейболістки Богдана Гицик та Владислава Губенко - срібні призерки Міжнародного турніру у Мінську

У Мінську (Білорусь) 21-23 жовтня тривав Міжнародний турнір з волейболу пам’яті заслуженого тренера БССР П.В. Ковальова. В рамках підготовки до чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації (СЄВЗА), участь у змаганнях взяли молодіжні збірні України, - повідомляє Федерація волейболу України. В результаті юнацька збірна України (U-18) посіла перше місце, а дівоча команда (U-17) стала срібним призером змагань.

Серед дівчат у складі команди виступали дві вихованки Тернопільської КДЮСШ з ігрових видів спорту Богдана Грицик та Владислава Губенко. А тренер-вихователь КДЮСШ з ігрових видів спорту Людмила Борознова була на турнірі тренером збірної команди U-17.

Отож, за підсумками ігрових днів українські спортсменки вибороли друге місце у турнірі, поступившись дівчатам збірної Білорусії 1:3 та отримавши дві перемоги над представницями інших колективів, - йдеться на сторінці школи у соцмережах.

Організатори також визначили кращих гравців у кожній з команд. В складі української збірної були відзначені Євген Бойко (Нова Каховка, Херсонська область) та Богдана Грицик (місто Тернопіль). Зазначимо, що у листопаді відбудуться матчі чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації. Українські волейболістки (U-17) відправляться до Естонії, де зіграють у підгрупі А проти Естонії, Грузії, Росії. Всього в чемпіонаті EEVZA візьме участь 8 команд - Естонія, Литва, Латвія, Грузія, Росія, Білорусь, Польща, Україна. Турнір відбудеться з 24 до 29 листопада.

Переможець чемпіонату EEVZA отримає не лише золоті нагороди, а ще й путівку до фінальної частини першості континенту.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook