Валерія ДРЬОМОВА про нову для себе роль та кращий сезон у складі "Галичанки-ЗУНУ"
категорія: Волейбол | дата: 30 09 2021
![Валерія ДРЬОМОВА про нову для себе роль та кращий сезон у складі "Галичанки-ЗУНУ"](http://sports.te.ua/upload/news/0236fbb253f9075d8e53c36b25da23486155767f94239.jpg)
Пасуюча "Галичанки-ЗУНУ" Тетяна Хилюк покинула команду, підписавши контракт з житомирським "Поліссям-ШВСМ-ЖДУ". Тому в прийдешньому сезоні роль капітана виконуватиме Валерія Дрьомова. За цей період разом із тернопільським колективом блокуюча пережила злети та падіння, повідомляє пресслужба ГО ФВУ