Про нас
увійти

19 школа - чемпіон Тернополя з волейболу серед аматорських команд

категорія: Волейбол | дата: 23 05 2021
19 школа - чемпіон Тернополя з волейболу серед аматорських команд

15-16 травня в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу, що на вулиці братів Бойчуків, 4 а, відбулись фінальні ігри чемпіонату м. Тернополя з волейболу серед аматорських команд.

За перемогу боролися чотири кращих команди за результатами регулярного чемпіонату.

В півфіналах зустрілися: Пруха - Динамо та 19 школа - Поліція охорони. Обидві гри закінчилися з рахунком 3-1 на користь команд-лідерів регулярного чемпіонату, а саме Прухи та 19 школи.

В грі за 3 місце сильнішими були Динамівці, які перемогли з рахунком 3-1.

Фінал став окрасою усього чемпіонату. Шалена боротьба, емоції та високий рівень волейболу - це все про гру Пруха - 19 школа. Рахунок в партіях це підтверджував: 1-1, 2-2. Але в волейболі повинен бути переможець. В драматичній кінцівці 5 партію з рахунком 15:13 виграла команда 19 школи, ставши першим ЧЕМПІОНОМ м. Тернополя серед аматорських команд.

Вітаємо чемпіонів, призерів та фіналістів чемпіонату!

Також у кожній команді були відзначені кращі гравці, які отримали нагороди та подарунки від Тернопільської міської ради.

Кращі гравці команд:

- Поліція охорони - Іващенко Олег

- Динамо - Калина Артем

- Пруха - Юрків Віктор

- 19 школа - Бочаров Олександр.

Велика подяка усім учасникам змагань, керівнику Управління розвитку спорту та фізичної культури - Крутю М.М. та особисто Федорович Г.В. за допомогу в організації чемпіонату.

Джерело: Федерація волейболу Тернопільщини

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook