Про нас
увійти

Команда Тернопільського "Інваспорту" виграла чемпіонат Рівненської області з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 24 03 2021
Команда Тернопільського "Інваспорту" виграла чемпіонат Рівненської області з волейболу

Чотири команди, які представляли Рівненську, Тернопільську, Житомирську області та місто Київ, впродовж двох днів змагались у відкритому чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед жінок з порушеннями слуху, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Андрій Демчук та директор Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Сергій Левчик. У підсумку переможцем чемпіонату стала команда Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю "Інваспорт".

У складі нашої команди виступали Винниченко Галина, Михальчук Марія, Антонюк Вікторія, Чубата Вікторія-Вероніка, Яцькова Софія, Смакоуз Анастасія, Міщук Марина, Прийдун Софія.

Також гравця команди Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю "Інваспорт" Вікторію Антонюк визнано кращим гравцем чемпіонату. Готував команду до змагань тренер ТДЮСШІ "Інваспорт" вищої категорії Петро Ніколюк.

Додамо, що друге місце відкритому чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед жінок з порушеннями слуху посіла команда міста Києва. Бронзовими призерками стали вихованки Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook