Галичанка вириває перемогу в Орбіти

категорія: Волейбол | дата: 16 02 2013

Сьогодні, 16 лютого, у Запоріжжі відбувся перший матч 10-го туру жіночої Суперліги з волейболу у якому місцева Орбіта приймала гостей з Тернополя — Галичанку-ТНЕУ.

Тернопільські волейболістки розпочали гру невдало. Першу та другу партію суперниці виграли, але довести гру до перемоги запорізькі дівчата не зуміли. Галичанка змогла переламати хід зустрічі на свою користь. Третій сет підопічні Романовича виграли на тай-брейку (25:27), хоча по ходу партії Орбіта мала перевагу у 7 очок! Вигравши і четвертий, тернополянки перевели гру у вирішальну партію.

У п'ятому сеті знову лише дивом запорізька Орбіта упустила перемогу, ведучи у рахунку (12:7). Тернополянки здійснили фантастичний камбек, обігравши господарів майданчика з рахунком (13:15) та (2:3) по партіях. Нагадаємо, що у першому турі ці команди зустрічалися у Тернополі. Тоді Галичанка також виграла з рахунком (3:2).

Завтра на вболівальників волейболу очікує друга серія цього принципового протистояння.