Тернопільська "Галичанка" здобула перемогу в першому матчі 3-го етапу Кубку України
![Тернопільська "Галичанка" здобула перемогу в першому матчі 3-го етапу Кубку України](http://sports.te.ua/upload/news/6d60d00c4d3f08297553209d672ab294601d6ee2e6277.jpg)
Сьогодні, 5 лютого, у Вінниці тернопілька "Галичанка" провела перший матч 3-го етапу Кубку України. Суперницями нашої команди були представники Вищої ліги - "Білозгар-Медуніверситет".
В цьому протистоянні фаворитами були саме тернопільські волейболістки. Поступившись в першому сеті, підопічні Віктора Туркули, довели свою перевагу в трьох наступних, довівши матч до перемоги.
Додамо, що в групі, окрім "Галичанки" і"Білозгар-Медуніверситет" також виступає "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" та "Аланта". Дві кращі потраплять у фінал чотирьох.
Наступний матч тернополянки проведуть завтра, 6 лютого, проти "Регіни-МЕГУ-ОШВСМ". Матч відбудеться о 15:00.
sports.te.ua