Про нас
увійти

"ДСО-ЗУНУ" - лідер Вищої ліги з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 26 11 2020
"ДСО-ЗУНУ" - лідер Вищої ліги з волейболу

19-20 листопада в Тернополі відбувся 3-й тур Вищої ліги з волейболу серед чоловічих команд.

Тур розпочався поєдинком за участю локального на той момент лідера – "Олюртранса". І луцька команда довела, що перебувала в цьому статусі не випадково. Адже підопічні Володимира Андрійчука досить упевнено здолали впертий опір волейболістів "Булави". Завдяки серії влучних ударів Юрія Гриціва (набрав 6 очок із 13 загальних), у стартовому сеті львів’яни схилили шальки терезів на свій бік – 25:22. Однак у наступному лучани значно продуктивніше відпрацювали на блоках, і Гриціва певною мірою "пригасили". Щоправда, тепер уже "вистрілив" Ярослав Савчук (набрав 6 очок із загальних 17), але у суперників непогано постарався в атаках Юрій Бажура, якого добре підтримали всі без винятку. Тож "Олюртранс" поступово перехопив ініціативу…

У подальшому, повністю переваживши опонентів на блоках – 19:5 (при цьому по 5 разів відзначилися В’ячеслав Панкратенков і Володимир Дем’янський) та скориставшись атакуючим запалом Володимира Бортника (записав на свій рахунок 21 очко), волейболісти з Луцька постійно вели перед. Зрештою, вигравши три наступні партії – 25:21, 25:22, 25:18, вони виграли і матч – 3:1.

"Олюртранс" свою справу зробив, але, у разі подвійного успіху в турі, потіснити його з вершини таблиці могли і ВК "Дніпро", і ДСО-ЗУНУ, і "Хотинські козаки". Проте останні "провалилися", зазнавши поразок від ВК "Решетилівка" - 0:3 та КЗ "ХПКСП" ХОР – 2:3. Важко сказати, чого саме підопічним В’ячеслава Гриньова не вистачило, але сталося – як сталося. І в таблиці "козаки" відкотилися одразу на шосту сходинку.

Натомість, спортсмени Дніпра і Тернополя зійшлися між собою, і "намалювали" на майданчику досить яскраве дійство. Те, що протистояння вийде напрочуд напруженим, показав уже стартовий сет, який залишився за ДСО-ЗУНУ – 29:27. У другому ж "Дніпро" переконливо відігрався – 25:16, краще відпрацювавши під сіткою та вправно використовуючи "гармати" Андрія Горбенка (загалом набрав 20 очок) і Владислава Богатирьова (14 очок). У подальшому підопічні Віталія Осіпова також "чохлили" чужі атаки на совість, вдвічі переваживши опонентів за кількістю блоків – 16:8. Але разом із тим вони чомусь повністю "посипалися" на прийомах, поступившись за кількістю ейсів – 7:16. Самі лише Володимир Мірчев і Тарас Олексюк з лінії подач відзначилися, відповідно, 7 і 5 разів, набравши у підсумку, відповідно, 26 і 24 очки. Цього аргументу тернополянам вистачило і для загального успіху – 25:16, 25:20 та 3:1 – в усьому матчі.

Ось так ВК "Дніпро" став останнім колективом у чемпіонаті, хто в графі поразок позбавився приємного нуля. Ну, а ДСО-ЗУНУ в свою чергу, здолавши в іншому поєдинку ще й ВК "Бахмут-ШВСМ" - 3:1, якраз і очолив турнірну таблицю. Причому у спину йому віднині дихає ВК "Решетилівка", яка, крім "Хотинських козаків", у звітному турі не залишила шансів ще й "Новатору" - 3:1. У цих матчах окремо варто відзначити бомбардирські здібності Віталія Сухініна, котрий загалом записав на свій рахунок 40 очок.

Отже, на вершині таблиці сталися суттєві зміни. І, певно, вони були б ще більш вражаючими, якби свої поєдинки проти команд із числа аутсайдерів – "ШВСМ-СумДУ" і "Метеор-Інваспорт" - провів ще один потенційний лідер – ВК "Покуття". Та через відомі причини обидва ці матчі були перенесені аж на кінець січня наступного року. Але тим більш цікавими видаються тепер протистояння в рамках 4-го туру чемпіонату, що заплановані на 5-6 і 12-13 грудня. Там, насамперед, у центрі уваги будуть ігри "Хотинські козаки" - ВК "Дніпро" та ВК "Покуття" - "Олюртранс"…

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook