Про нас
увійти

Тернопільська "Галичанка" здобула перші перемоги в Суперлізі

категорія: Волейбол | дата: 20 10 2020
Тернопільська "Галичанка" здобула перші перемоги в Суперлізі

16 та 17 жовтня, в Тернополі відбувався четвертий тур волейбольної Суперліги, в якому взяли участь чотири команди - тернопільська "Галичанка-ЗУНУ", чернігівський "Університет-ШВСМ", житомирське "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" та полтавська "Полтавчанка-ПНПУ".

До звітного туру "Галичанка-ЗУНУ" не мала в активі жодного очка. Але днями вона отримала суттєве підсилення в особах досвідченіших майстрів – догравальниці Інни Деніної та ліберо Вікторії Дельрос, що, звичайно ж, не могло не позначитися на потенціалі команди позитивним чином. І якщо казати про це за підсумками протистояння з "Університетом-ШВСМ" було важко (чернігівська команда, через певні кадрові проблеми, наразі демонструє найменш зрілий волейбол, тож не дивно, що після цього туру саме вона опинилася в статусі одноосібного аутсайдера), то у поєдинку з "Полтавчанкою-ПНПУ" Деніна і Дельрос, що називається, відпахали вже на повну.

Взагалі, то вийшов той іще "бойовик"! Полтавська команда дедалі впевненіше почувається в елітному дивізіоні, помітно додає від матчу до матчу, тож і дуель із представником Тернополя намагалася будь-що завершити на свою користь. Її основний бомбардир Марина Гулько (загалом набрала 21 очко), за хорошої підтримки Олександри Пономаренко (15 очок) і Єлизавети Марченко (14 очок), багато чого зробила для того, щоби "Полтавчанка-ПНПУ" виграла першу і третю партії. Однак по інший бік сітки завидну агресивність виявила та ж Деніна (21 очко), а також юна Валерія Дрьомова (22 очка), яка поступово перетворюється на головну "гармату" тернополянок. І, відповідно, другий і четвертий сети залишилися за "Галичанкою-ЗУНУ".

А у вирішальній партії в її складі дуже своєчасно "вистрілила" Марта Федик, набравши одразу 7 очок із загальних 13. Тож хоч як відчайдушно Гулько і компанія чіплялися за свій шанс, останнє слово у неймовірно захопливому протистоянні залишилося за підопічними Віктора Туркули.

Паралельно дві перемоги у Тернополі здобув і ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ", який, схоже, поступово віднаходить "свою" гру і, таким чином, підтверджує статус одного з претендентів на п’єдестал. Утім, не будемо поспішати з далекоглядними прогнозами…

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook