Представники тернопільського "Інваспорту" вибороли "срібло" і "бронзу" чемпіонату України з пляжного волейболу U-21

категорія: Волейбол | дата: 13 09 2020

Чемпіонат України з пляжного волейболу U-21 (чоловіки, жінки) серед спортсменів з порушеннями слуху впродовж трьох днів тривав у місті Києві (КП НВЦ УТОГ "Пуща-Водиця"), повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

У змаганнях брали участь 9 чоловічих та 15 жіночих команд.

Збірну Тернопільської області репрезентували дві жіночі команди в складі КМС Яцькова Софія/КМС Михальчук Марія (Тернопільська-1) та КМС Чубата Вікторія-Вероніка/КМС Антонюк Вікторія (Тернопільська-2).

У підсумку наші спортсменки стали срібними і бронзовими призерками змагань: Яцькова Софія та Михальчук Марія із команди Тернопільська-1 вибороли срібні нагороди, а Чубата Вікторія Вероніка та Антонюк Вікторія (Тернопільська-2) – здобули бронзові медалі.

Готував дівчат до змагань тренер-викладач вищої категорії з волейболу ДЮСШІ "Інваспорт" Петро Ніколюк.